Wesołych Świąt!

Już po raz czwarty, Drodzy Czytelnicy, mam okazję składać Wam życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. I jak zwykle przy tego typu okazjach, chcę Wam bardzo podziękować  (i zamierzam to robić aż do znudzenia) za to, że po prostu jesteście i za to że  tu zaglądacie. Przez to moja “skrobanina” ma jakiś sens i trwa już czwarty rok! Dziękuję!

A wracajac do Świąt, to oprócz tego, aby były spokojne, zdrowe i wesołe oczywiście, życzę Wam Drodzy Czytelnicy, abyście pod choinką zamiast skarpet i znaleźli fascynujące lektury! No i trochę mikołajów z czekolady 🙂

No i żebyście nie pomyśleli, że ostatnio Mola Książkowa się rozleniwiła, lub ją zbytnio wciągnęła przedświąteczna krzątanina – kilka słów o tym, co aktualnie czytam. 

Otóż, okazuje się, że spędzę świąteczne wieczory z Vincentem V. Sewerskim i kolejnymi częściami jego trylogii: “Niewierni” i “NIepokorni”. O pierwszej części, “Nielegalni” już Wam pisałam. A teraz jedyne slowa jakie przychodzą mi do głowy, to :  “Niewierni” wymiatają… przeczytajcie!

Wesołych Świąt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *